O mnie i o blogu

Misja bloga

Chasing Colors (ang. W pogoni za kolorami) to optymistyczne miejsce w sieci, które powstało z potrzeby utrwalania zachwytów nad światem i ulotnych chwil doświadczanych w podróży, głównie w pojedynkę. To poprawiająca nastrój podróżniczo-kulinarna koloroterapia pokazująca, że wszędzie – zarówno w otoczeniu, jak i w życiu – można dostrzec coś barwnego.

O mnie

Nazywam się Aleksandra Kaliszan i pochodzę z okolic Kalisza. Obecnie stacjonuję we Wrocławiu. Staram się żyć pozytywnie i kreatywnie, zarażając tym innych. W każdej sytuacji w której się znajduję, staram się odnaleźć coś optymistycznego i dostrzegać kolory. Co jakiś czas wyruszam w samotną podróż – w ten sposób wyciszam się i głębiej doświadczam nowej rzeczywistości.

Na ostatnim roku studiów udałam się w pierwszą couchsurfingową wędrówkę z plecakiem po Krajach Bałtyckich i Skandynawii, a potem nie mogłam już się zatrzymać. Mieszkałam w Danii, Niemczech i Czechach. Więcej o tym dlaczego zaczęłam podróżować napisałam w poście o kilku wnioskach przed trzydziestką.

Przez parę lat pracowałam w liniach lotniczych, a zniżki na loty dały mi możliwość częstego przenoszenia się w wymarzone części świata. Więcej dowiecie się z artykułu opisującego zalety i wady pracy w centrum rezerwacji linii lotniczych oraz z cyklu postów z zabawnymi rozmowami z klientami: Pasażerskie dialogi.

W sieci i w mediach

Artykuł o moich podróżach i blogowaniu w lokalnym tygodniku Ziemia Kaliska oraz na portalu kalisz.naszemiasto.pl. Tekst do pobrania w .pdf: „Świat pełen jest smaków i niesamowitych kolorów”

Podróże z Radiem RAM – audycja z moim udziałem do odsłuchania w kilku fragmentach. Na antenie wrocławskiego Radio RAM podzieliłam się ze słuchaczami ciekawostkami i wrażeniami z pobytu na Wyspie Wielkanocnej.

Kontakt

Jeśli chcesz o coś zapytać, opowiedzieć wrażenia z podróży lub spotkać się na kawę we Wrocławiu, Kaliszu lub na końcu świata, pisz śmiało poprzez fanpage Chasing Colors! Zachęcam również do kontaktu mailowego:

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz