Tęcza TO I OWO

Kolorowe konta na Instagramie – 15 ciekawych profili.

Instagram jest źródłem inspiracji, pomysłów na nowe destynacje i miejscem zachowywania ulotnych momentów. Jest także kopalnią talentów w różnych dziedzinach i wspaniałych twórców, od których – poza tym, że efekty ich pracy cieszą oko – można się sporo nauczyć. Mimo, że bardzo lubię popularne ostatnio minimalistyczne konta, gdzie przeważa flatlay i dominują biel, szarość i beż, chciałabym zebrać tutaj moje ulubione profile, które tętnią kolorami i optymizmem. Oto kolorowe konta na Instagramie, które moim zdaniem warto poznać.

 

Kolorowe konta na Instagramie

 

1. @witenry

Adam Hillman to artysta sztuk wizualnych mieszkający w New Jersey. To mój faworyt jeśli chodzi o dbałość o szczegóły oraz sztukę cierpliwości w tworzeniu niezwykłych geometrycznych kompozycji z przedmiotów codziennego użytku.

 

2. @charlottelovely

Stylistka mieszkająca w Londynie tworzy z jedzenia i przedmiotów zabawne buzie. Na jej profilu zobaczycie m.in. Fridę i Dawid’a Bowie. Idealne miejsce do scrollowania na poprawę humoru!

Kolorowe konta na Instagramie

 

3. @naturally.jo

Jose pochodzi ze stolicy Peru. Ma zaledwie 16 lat i ponad pół miliona fanów! Tworzy niesamowite, barwne kompozycje z wegańskich potraw. Uczta dla oczu!

 

4. @drcuerda

Daniel Rueda z Valencii jest architektem i fotografem architektury. Wraz ze swoją dziewczyną, Anną, tworzą świetne zdjęcia, których głównym motywem jest związek kolorystyczny człowieka z obiektem architektonicznym. Każde zdjęcie jest niezwykle dopracowane i wymaga długich przygotowań. Więcej o tym, jak i dlaczego tworzą swoje prace posłuchacie tutaj.

 

5. @anniset

Anna Devís, architekt. Jej profil jest bardziej kobiecy niż jej partnera, ale i tu występują często razem.

 

6. @pluswonderland

Alice, mama dwójki dzieci, przenosi odbiorców do Krainy Czarów poprzez kwiatowe instalacje na ścianach i magiczny klimat panujący na zdjęciach. Cudnie!

 

7. @runnerkimhall

Jeśli jesteś marzycielem, zapraszam do środka… – czytamy na profilu autora. Delikatne, pastelowe kompozycje ze wszystkiego, co się da.

 

8. @porthjess

Wielka Brytania na kolorowo. Mieszkająca w Bristolu Jess Siggers pokazuje barwne detale i zakątki swojego kraju. Myślę, że byśmy się polubiły. :-)

 

9. @rclayton

Rosie Clayton skupia się na modzie. Dobiera kreatywne stylizacje do ścian, na tle których się fotografuje. Jest też współautorką profilu @walltravelled.

 

10. @walltravelled

Profil kolekcjonujący zdjęcia użytkowników pozujących na tle kolorowych ścian. Może znaleźć się tam i Wasze zdjęcie, jeśli tylko oznaczycie je #walltravelled.

 

11. @crafttherainbow

Kolejny zbiór zdjęć różnych użytkowników, tym razem skupiający się na motywie tęczy. Pod tagiem #CrafttheRainbow profil stworzyła Brittany Jepsen.

 

12. @hotpinkpineapples

Cyn to niezwykle pozytywna osoba kochająca kolory i Disney’a. Zaprasza innych do swojego kolorowego świata.

 

13. @joselourenco

Artysta sztuk wizualnych z Portugalii, José Lourenço, tworzy niebanalne kompozycje z prostych przedmiotów.

Kolorowe konta na Instagramie

 

14. @colorolii

Moja imienniczka, która również jest miłośniczką kolorów i urządzania wnętrz. Choć moje mieszkanie jest raczej monochromatyczne, chętnie przygarnęłabym choć jeden z uroczych kredensów!

 

15. @ola_chasingcolors

Jakże mogłabym nie wspomnieć o swoim profilu! Serdecznie zapraszam do poszukiwania kolorowych detali po świecie razem ze mną. :-)

Kolorowe konta na Instagramie

 

Kolorowe konta na Instagramie od razu poprawiają nastrój, prawda? Koniecznie dajcie znać, czy znaleźliście na powyższej liście coś dla siebie! A może znacie więcej kolorowych profili godnych uwagi?